Wzory Tatuaży: Anioły


Anioły według różnych religii towarzyszą nam stale. Ich zadaniem jest opieka nad nami i inspirowanie do czynienia dobra. Czy jeśli będą nam towarzyszyć jako tatuaż, to ich działanie będzie potężniejsze? Nie wiadomo. Na pewno jednak będzie to bardzo atrakcyjny i nietypowy tatuaż. Dlatego wiele osób decyduje się na taki wzór. Na stronach www prezentujących wzory tatuaży, anioły pojawiają się coraz częściej.

Nie są to tylko rozmaite przedstawienia anioła stróża. Chociaż trzeba przyznać, że takie wzory są bardzo częste. Tradycyjny wizerunek anioła to symbol dobroci, czystości, niewinności. Dlatego chętnie jest wybierany przez osoby, którym bliskie są te cechy oraz ogólnie pojęta duchowość.

Można też spotkać zupełnie odmienne wzory tatuaży, anioły bardziej mroczne albo małe aniołki celujące z łuku do kochanków (czyli amorki). Można wybierać spośród klasycznych przedstawień aniołów np. archanioła Michała, są też wzory tatuaży z aniołami bardzo podobnymi do zwykłych ludzi. Są tradycyjne anioły nieposiadające określonej płci, ale też wizerunki aniołów mających wyraźnie cechy męskie lub kobiece.


Tagi: ,


Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

  • Tweet
  • Facebook

zostaw komentarz do Wzory Tatuaży: Anioły

*