Wzory Tatuaży: Insekty


Wstrętne, brzydkie i odstraszające, takie wydają się insekty większości ludzi. A jednak są osoby, które robią sobie tatuaże przedstawiające te stworzenia. I o ile zrobienie sobie tatuażu z sympatyczną biedronką można jeszcze zrozumieć, to tatuaż z pająkiem czy jakimś nieprzyjemnym robalem u większości ludzi wzbudzi zdumienie. Ale kto powiedział, że tatuaże muszą przedstawiać tylko miłe, ładne stworzenia?
Nie są to popularne wzory tatuaży – insekty, owady i robaki nie budzą miłych skojarzeń. Budzą jednak na tyle duże zainteresowanie, że można znaleźć w sieci trochę wzorów tego typu. Niektórzy chcą mieć np. na przedramieniu rysunek przedstawiający co prawda niezbyt imponujące, ale niebezpieczne stworzenie i oni przeglądają na stronach www dział wzory tatuaży insekty, ze szczególnym zainteresowaniem.
Najchętniej z tej grupy wybierane są pająki. Decydują się na taki motyw i mężczyźni, i kobiety, ale nie jest to wzór (jak i inne insekty) dla wszystkich. Na pewno nie dla osób, które widząc takie stworzenie czują obrzydzenie lub strach. Natomiast jeśli ktoś nie jest tak wrażliwy, a szuka niebanalnego motywu, to pająk będzie dobrym wyborem.

Tagi: , , ,


Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

  • Tweet
  • Facebook

zostaw komentarz do Wzory Tatuaży: Insekty

*