Wzory Tatuaży: Serce


Tatuaż pełni różne funkcje. Nie tylko ukazuje osobowość, wyraża przekonania i ładnie zdobi ciało. Jest też jednym z najlepszych sposobów na wyrażenie uczuć do bliskiej osoby. Uczuciem tak silnym, że aż chce się je uwiecznić i ukazać na skórze jest oczywiście miłość.
Symbolem miłości jest serce. Jest to symbol jednoznaczny, powszechny i zrozumiały dla każdego. Dlatego wzory tatuaży serca, to najlepszy wybór, by okazać swoją miłość. Bardzo popularne są i wzory kolorowe, i czarne. Wśród kolorowych, najczęściej spotyka się serca wykonane przy użyciu czerwonego barwnika. Wzory serc są bardzo różnorodne. Są wśród nich serca z ogniem (symbol gorącego uczucia), serca ze skrzydłami (symbol m.in. idealnej miłości) oraz serca z kwiatami (ich dokładna wymowa będzie zależała od rodzaju kwiatu).

Miłość jednak nie zawsze bywa szczęśliwa, spełniona. Często jest to miłość zraniona, niechciana, zniszczona. I taką także można przedstawić za pomocą odpowiedniego wzoru. Najprostszym i zarazem najczytelniejszym symbolem takiej miłości jest serce przebite strzałą.

Tagi: , ,


Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

  • Tweet
  • Facebook

zostaw komentarz do Wzory Tatuaży: Serce

*