Wzory Tatuaży: Słoneczny tatuaż


Słońce to symbol energii męskiej, dla porównania księżyc symbolizuje energię kobiecą. Dlatego jest to wzór chętnie wybierany przez mężczyzn. Jednak i kobiety czasem decydują się na wzór ze słońcem, gdyż słońce to także symbol optymizmu, ciepła, radości życia, energii życiowej. Uważa się je także za symbol oświecenia. A wszystkie te wymienione wartości są bliskie kobietom w równym stopniu co mężczyznom.
Popularność tatuaży ze słońcem nie wiąże się tylko z jego znaczeniem. Jest to także bardzo atrakcyjny motyw. Doskonale wygląda w różnych miejscach na ciele. Poza tym niektóre wzory tatuaży słońce przedstawiają w bardzo kolorowy, budzący pozytywne skojarzenia sposób. Sympatyczny wzór, wykonany w ciepłych kolorach będzie przypominał o radosnych stronach życia i poprawiał nastrój.
Szukając jakiegoś pomysłu na tatuaż, warto zainteresować się tym wzorem, ze względu na jego znaczenie, urok, uniwersalność. Wybór wzorów ze słońcem jest tak bogaty, że każda osoba znajdzie niejeden, który będzie chciała mieć na skórze.

Tagi: , , , ,


Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

  • Tweet
  • Facebook

zostaw komentarz do Wzory Tatuaży: Słoneczny tatuaż

*