Wzory Tatuaży: Tatuaże z wężami


Na tatuaż przedstawiający węża często decydują się osoby, którym podobają się wzory przedstawiające niebezpieczne, mające tajemniczą dla ludzi naturę, czy nawet odstraszające z wyglądu. Mogą to być różne wzory tatuaży, węże i inne gady to niejedyni przedstawiciele takich istot. Osoby lubiące wzory przedstawiające groźne stworzenia wybierają także ssaki i ptaki drapieżne albo nawet demony, smoki i inne potwory.
Na tatuaże z wężami decydują się także osoby, które są zafascynowane tymi stworzeniami oraz te, którym bliska jest symbolika węża. Trzeba też przyznać, że te gady bardzo ładnie prezentują się na skórze, więc czasem jedynym powodem wyboru wzorów z wężami jest, że ktoś uważa je za idealną ozdobę dla siebie.
Na skórze może zostać wytatuowany tylko wąż, wtedy często wykonany jest kolorowym barwnikiem. Są także osoby, które wolą czarne tatuaże, one także znajdą wśród wzorów idealny dla siebie. Można także znaleźć wzory tatuaży, gdzie węże są częścią większego obrazu. Wąż może np. znaleźć się wśród kwiatów, obok czaszki albo być przedstawiony z innym zwierzęciem np. orłem. Szczególną popularnością spośród wielu gatunków węży jako wzór tatuażu cieszy się kobra.

Tagi: , ,


Podoba Ci się ten post? Podziel się nim!

  • Tweet
  • Facebook

zostaw komentarz do Wzory Tatuaży: Tatuaże z wężami

*